Prizma EMYS; dinamik, esnek ve yenilikçi gelişim modelinin doğal sonucu olarak istikrarlı ve kalıcı bir büyüme kaydeden, sektörün standartlarını belirleme ve yükseltme iddiasını taşıyan bir kuruluştur..

Geleceğe hazır çözümleri üretmekte en büyük rolün çalışanlarımızda olduğunu biliyoruz. Çağdaş ve stratejik insan kaynakları yaklaşımımızla çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirerek, yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı kendimize ilke ediniyoruz.

Prizma EMYS’nin sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ve deneyimi, kendine güvenen, gelişime önem veren çalışanlarının katkısıyla sayısız başarı getirdi. Şimdi bu başarıya ortak olacak yeni yüzleri aramızda görmeyi arzuluyoruz.

Markayı kurum kültürü var eder...

Prizma EMYS; mutlu müşterilerin, mutlu çalışanlarla mümkün olduğu gerçeğinden yola çıkarak çalışanlarına en iyi koşulları sağlar. Prizma EMYS’nin kusursuz hizmet anlayışını ve sürekli gelişimi teşvik eden kurum kültürünü özümseyen çalışanlar, en yüksek standartta hizmet kalitesi ve misafir memnuniyetinin güvencesidir.

Gerek kurum içi gerekse kurum dışı belirlenen hedefler doğrultusunda misyonumuz;
Çalışanlarımızın adil bir performans ve ücret sistemi içinde değerlendirildiği, gelişimlerini desteklemek adına eğitimlerin ön planda tutulduğu ve sürekli gelişen, motivasyonu yüksek, sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmaktır.

İşe Alım Süreci

Gücünü çalışanlarından alan şirketimizin işe alım sürecinde en önemli hedefi, nitelikli insan gücünü kuruma kazandırmaktır. Bu doğrultuda amacımız, adil bir değerlendirme yöntemiyle ilgili pozisyonların gerektirdiği niteliklere uygun adayları istihdam etmektir. Açık pozisyonlarımızın gerektirdiği nitelikler doğrultusunda yapılan başvurular değerlendirmeye alınmaktadır. İnsan Kaynakları Bölümü tarafından yapılan görüşme ve değerlendirmeler sonucunda pozisyonun gerekliliğine göre adaylara psikoteknik test ve yabancı dil testi (yabancı dil bilgisi gereken pozisyonlar için) uygulanmaktadır. Uygun adaylar, ikinci görüşmelerini Birim Yöneticisi ile gerçekleştirmektedir. Referans araştırmalarının ardından tüm süreçleri olumlu sonuçlanan adaylara iş teklifi yapılmaktadır.

İş Başvuru Formu